YASAL UYARI VE GİZLİLİK

YASAL UYARI

Av. Mustafa Akyıldız‘ın resmi web sitesi ve site içerisinde yer alan bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir yasal ya da avukatlık mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Site ziyaretçileri ile herhangi bir vekil-müvekkil ilişkisinin kurulduğu düşünülmemelidir. Vekil-müvekkil ilişkisinin kurulabilmesi için tarafların anlaşması gerekmektedir.
Sitede yer alan her türlü içerik bilgilendirme amaçlı olduğundan ziyaretçiler bu bilgilere göre hareket etmemeli ve herhangi bir hukukçudan profesyonel yardım talep etmelidir. 
Site içieriği tamamen Av. Mustafa Akyıldız'a aittir,yazılı izin alınmaksızın içeriğin kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.
Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak düzenlenmiştir.Sitede yer alan bilgiler herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.


GİZLİLİK

Müvekkillerimizin ticari, cezai başta olmak üzere hukuki sırlarının tamamı büyük önem arz etmektedir. Müvekkil tarafından aktarılmış olan her bilgi sır saklama yükümlülüğü de gözetilerek profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulur. Bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşımı söz konusu dahi olamaz.